תנאי שימוש

גלישה באתר זה ורכישה בו, מהווה אישור הסכמה לתנאים, המגבלות ותנאי הרכישה בו.
ביקורך באתר זה ורכישה של כל מוצר מחייב אותך בתנאים וההגבלות הבאים המפורטים להלן. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תנאי הסכם זה בכל עת מבלי להודיעך. אנא קרא את הסכם המשתמש ("הסכם לקוח") ואת התנאים וההגבלות הבאים לפני השימוש באתר. לידיעתך, כל תשלום באתר יצטרך לעבור דרך ספק האשראי/ ספק התשלום וזאת על מנת לאשר ולאמת את העסקאות (לפני משלוח ההזמנה). אם הכתובת לחיוב ולמשלוח אינה זהה, נאלץ לבטל את העסקה ולהנפיק החזר כספי מלא.

ביטול הזמנה

במידה ותרצה/י לבטל את ההזמנה, ניתן לעשות זאת תוך שעתיים מתום השלמת ההזמנה, וזאת מכיוון שזהו הזמן בו אנו מעבדים את ההזמנות עד לשליחתם (בהתאם לזמן העיבוד המשתנה, לרוב בין שעה ל-24 שעות, בהתאם למועד ההזמנה ולימות השבוע (לא כולל סופי שבוע, ערבי חג, שבתות וחגים).

מדיניות החזרה
למדיניות ההחזרה המלאה, נא היכנסו לדף "מדיניות משלוח והחזרה"
לידיעתך, הלקוח אחראי לכיסוי עלויות מוצרי המשלוח חזרה אלינו.
לידיעתך, אין באפשרותנו לקבל מוצרים פגומים או שרוטים, ואיננו מקבלים בחזרה ג'לים, קרמים ומוצרי קוסמטיקה אחרים (למעט מכשירים). אנו מוכרים מוצרים אסתטיים לשימוש אישי, ולא ניתן למכור מוצרים אלה שוב, ולכן לא ניתן לזכותך בגינם.

המוצרים שלנו אמינים ביותר, יחד עם זאת, אם נתקלת בבעיה כלשהו, בתקלה או בתפעול לקוי של המכשיר, נא פנה אלינו ונשמח לעמוד לרשותך ולסייע בתיקון התקלה.

* הסכם זה מנוסח בלשון זכר מטעני נוחות בלבד, והוא מיועד לנשים ולגברים כאחד.